Astron Seiko nowoczesny zegarek z systemem GPS

Astron seiko jest wprowadzenie poważnych środków do sukcesu Astron Seiko ich kolekcji Solar zegarka GPS że zadebiutował dwa lata temu. Byliśmy fanami zegarka techie, że zamiast polegać na sygnałach radiowych z niewielu lądowych zegary atomowe, łączy się sygnały z satelitów GPS. Dlaczego?

Dobrze, aby wskazać właściwy czas w dowolnym miejscu na świecie, oczywiście (zakładając, że są mniej lub bardziej na zewnątrz, że jest). Nie jest zbliżający się przegląd aBlogtoWatch Astron Seiko na Solar GPS, ale do tego czasu możemy zgłosić się na nowej kolekcji marki Astron Seiko nowych wzorów zegarków, które będą dostępne na całym świecie w przyszłym miesiącu.

Według Seiko, te sześć Astron Seiko GPS nowe opcje Solar projektowe zostały zainspirowane przez krzywiznę Ziemi. Z tego samego ruchu w środku, te nowe konstrukcje wyposażone w nową sprawę, wybierania, ręce, i dramatycznie zakrzywiony sapphire kryształ. Seiko twierdzi, że te nowe kryształy wymagają ponad dziesięć godzin, aby uzyskać prawo do polerowania. Część ta wyjaśnia wyższą cenę w porównaniu do tych modeli zegarków Seiko Astron drugiej GPS, ale od Seiko produkuje swój własny syntetyczny kryształ sapphire – nadal są w przystępnej cenie.

Oprócz zakrzywionej szafir ma wyglądać jak naszej ziemi, Seiko dodano kilka innych elementów konstrukcyjnych, aby kontynuować interesujący efekt wizualny. Najwyraźniej Luminant tuż pod kryształu pomaga przypomnieć o atmosferze ziemskiej, natomiast tarcza zegarka pod wskaźników ma motyw naszych kontynentach. Astron Seiko ma tendencję do zrobienia tych rzeczy całkiem dobrze i nowoczesny design miesza się z bardzo czytelnej tarczy jest wizualna uczta, że ​​jestem pewien, że będziemy cieszyć się nim, gdy mamy szansę, aby zobaczyć ten zegarek hands-on wkrótce.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.