ekskluzywne zegarki męskie

Ekskluzywne zegarki męskie jako prezent walentynkowy

Walentynki zbliżają się, a jeśli szukasz coś miłego dla specjalnego gościa w swoim życiu, Luksusowy Bazar jest twoim ostatnim miejscem na niesamowity prezent! Jesteśmy ładowane z luksusowych zegarków, projektant biżuterii i akcesoriów oraz podwyższyć ton na sprzedaż, do momentu, Walentynki. Sprawdź wybór z poszczególnych kategoriach i upewnij się, aby przeglądać kategorie, w całości lub zapoznać się z pełną wakacje sprzedaż na dole.

Na kartce, aby dopasować wakacje wypełnione, że miłość będzie również uderzające, męski kawałek przez cały rok, sprawdź ekskluzywne zegarki męskie w limitowanej edycji. Wbudowany się z popularnym Hublot All Black”, podjęliśmy się zaciemnione sprawę wybierania i wybierania i dodał czerwone PVD szczegółowo, wraz z czerwonym paskiem gumy aligatora.Sprawa jest matowym czarnym w 44mm ceramiki z tarczy dopasowania. Oferuje on wszystkie funkcje chronografu i datownikiem.Ekskluzywne zegarki męskie mogą być szafirowe, pozwalając na widok ich ruchu wdomu.

Dla przeciwieństwie do Hublot, mamy cały czarny King Power, który cechuje kolorystyka niebieska. Wykorzystuje również ceramiczną obudowę, ale w większym rozmiarze 48mm King Power. Oferuje on splitowe sekundy stopera, wraz ze wskaźnikiem rezerwy mocy. Jest wyposażony w pasek ze skóry aligatora w lepkiej pasujących niebieski i caseback jest szafir.

Zegarka luksusowych sportowych, która wyróżnia się jednocześnie utrzymując go z klasą, kochamy Offshore Safari z kolekcji Royal Oak. Co odróżnia ją i nadaje jej safari klimat jest bogaty brązowy hornback skórzany pasek. Jest wyposażony w 42 mm ze stali nierdzewnej przypadku Royal Oak przybrzeżny z białym srebrnej tarczy, który działa dobrze z jaśniejszym kolorze paska. Tarcza posiada trzy subdials Chrono i wyświetlanie daty z litego caseback.

Za kawałek biżuterii męskiej nie można pomylić z oraz w klasycznym stylu, spójrz na te spinki do mankietów. Wykonana z białego złota w prosty motyw kija, oni również ograniczona na każdym końcu z czarnej gumy.

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.