elite

Fani Elite protestują po utracie trybu offline

Fani zbliżającej się gry Przestrzeń handlowa z Elite niebezpieczne są nawet w broni ponad planów spadać wersji offline tytule. Setki komentarzy zostało zamieszczonych na forum Elite mówi jego twórca ma „Broken” z obietnic składanych przez firmę.

Wielu mówi, że tylko wspierane Elite na Kickstarter, ponieważ w planie, aby ludzie grać, nawet jeśli były one w trybie offline. Elite deweloper Frontier powiedział tak to wybrał do reprezentowania galaktyki wykonane wersji offline „niepraktyczne”.

Wiadomość o trybie offline zrzucenie przyszedł w regularnej aktualizacji tygodnika wysłany do tych, którzy zapłacili za grę, ponieważ jest w trakcie opracowywania jak donoszą ciekawostki elektroniczne.

Objawienie wywołało ogromne debaty na forach wsparcia Frontier i skłoniła Michael Brooks, producent wykonawczy Elite na granicy, aby odwiedzić forum odpowiedzieć ogromna liczba zadawane pytania. Obecnie wiersz o decyzji wypełnia ponad 480 stron na forach wsparcia Frontier. Zapytany, czy tryb nieaktywny kiedykolwiek zostanie wdrożona, Pan Brookes odpowiedział: „Prawdopodobnie nie”.

Powiedział Frontier nie podjęła decyzję „delikatnie” i dodał: „. Mając utrudniać grę do pracy w trybie offline, oznaczałoby to, że nie jest w stanie dostarczyć grę robimy” Pan Brookes powiedział mechanikę galaktyki, które gracze zbadania, handel i walczyć w, siedzieć na serwerach, które są w Internecie.

„Dane i procesy określone są ogromne, a nie coś, co przekłada nieaktywny bez znacznego kompromisu na wizji”, powiedział specjalnie dla ciekawostki elektroniczne.

ciekawostki elektroniczne„Pełni nieaktywny doświadczenia byłyby niezwykle ograniczony i statyczny w porównaniu z dynamicznym, stale rozwijającej się doświadczeniem dostarczamy”, powiedział pan Brookes, dodając: „Zaufaj mi nie usiąść i pomyśleć, co by dokuczyć ludziom najbardziej? „”

Powiedział Frontier dopiero wydał oświadczenie teraz, ponieważ szukał sposobów wywarcia realnej wersji offline. Jednak, jak powiedział, że stała się teraz jasne, że nie ma środków do produkcji, co będzie w efekcie dwie oddzielne wersje tej samej gry.

Frontier zebrał ponad £ 1.5m poprzez kampanii Kickstarter i od tego czasu, podniósł £ 7,5 z ponad 140 tysięcy ludzi, którzy grają różne wersje beta lub testowych Elite, ponieważ jest w trakcie opracowywania.

Alec Meer z gry aktualności serwisu ciekawostki elektroniczne powiedział Frontier był „igranie z ogniem”, decydując się na spadek w wersji offline.ciekawostki elektroniczne

„To jest grą, która przeszła długą drogę od firmy do tej pory, i narażania się na wysokie stawki gry,” powiedział. Elite ma swoje korzenie w trybie offline, całkowicie w grze dla jednego gracza, jak powiedział, a wiele osób spodziewaliśmy się zobaczyć coś podobnego w wersji 2014.

„Dynamiczne funkcje wszechświat może być imponująca, ale niektórzy gracze wolą nie mieć ich gra-świecie nawet lekko dotknięte przez innych”, powiedział, dodając, że ciśnienie było teraz w granicach do obszernie wykazać, że funkcje serwerowe przyniosły lepsze gra.

Pan Meer dodał, że w wielu krajach rodzaj stabilnego, szybkiego połączenia internetowego gra będzie wymagać nie jest dostępna.

„Elite dokładnie ten rodzaj gry, że ktoś się nudzić z ich umysłu w końcu świata będzie chciał zniknąć na wiele godzin, a być może teraz nie będzie w stanie,” powiedział.

Tagi: , , , , , , , , ,

One Comment

  • Darek napisał(a):

    Jest to w rzeczywistości bardzo złożone, w tym aktywnego życia słuchania wiadomości w TV, więc ja po prostu korzystam z Internetu z tego powodu, aby uzyskać najnowsze informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.