vostok zegarek

Jak powstał zegarek Vostok?

Zegarek Vostok powstał w 1942 roku, kiedy jedna z roślin z Watch Factory Najpierw Moskwa zegarmistrzowskich został ewakuowany do Chistopol, małej miejscowości położonej na rzece Kama w Tatarstanie. Tylko obronny był produkowany w latach wojny , ale jak tylko wojna się skończyła firmy zaczął robić mechanicznych zegarków. Jednakże Spółka nie rozpocząć korzystanie z „Wostok” marki aż do 1960. Przypuszczalny „Wostok” marka została nazwana po programie kosmicznym Wostok, co dało wstępny zaawansowania ZSRR w wyścigu Kosmicznej (jak kilka innych marek zegarków, sowieckich wymienionych w tematach kosmicznych w latach 1960 – Poljot i Raketa).


Zegarek vostok to zegarek przeznaczony głównie dla tych, którzy pragną mieć na swoim nadgarstku innowacyjny i klasyczny design. Zegarek vostok nawiązuje do rosyjskich lub sowieckich dokonań technicznych, kulturalnych oraz architektonicznych.

Efektem współpracy marki vostok z firmą Koliz Vostok jest pierwszy zegarek vostok z serii k3- Submarine. W swojej ofercie marka posiada bardzo wiele różnych modeli zegarków. Zegarek vostok posiada takkie modele jak:

  • Anchar
  • N1 rocket
  • Lunokhod 2

Zegarek vostok N1 rocket sprawdzi się idealnie dla osób które lubią uprawiać ekstremalne sporty np. ekstremalne nurkowanie, MotoCross, skoki na spadochronie itp. Zegarek vostok składany jest własnoręcznie w Wilnie na Litwie i każdy z nich oznakowany jest unikatowym nuerem limitowanej edycji.

Zegarek vostok unika nazewnictwa militarnego i skupia się tylko na pokojowych dokonaniach Rosyjskiego Państwa. Co ciekawe marka nie rywalizuje z innymi markami na rynku poprzez cenę. Na zegarek Vostok może Pozowic sobie osoba mniej zamożna, a w zamian dostaję zegarek bardzo dobrej jakości i bardzo dobrze wykonany zegarek.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.