samsung tablet

Kolejny tablet Samsunga zapowiedziany przez Barnes & Noble

Barnes & Noble zaprezentowała dostosowaną wersję istniejącego tabletu Samsung jako zamiennik dla Nook HD +, który jest już produkowany.

Książka US łańcucha obrotu urządzenie jest jako „pierwszym w historii w pełni wyposażony tabletem z systemem Android zoptymalizowanym do czytania”, w oparciu o jej włączenie zainstalowanych aplikacji Nook i skrótów ekranu głównego. Jednak jego rozdzielczość ekranu jest mniejsza niż Kobo Android-powered 7HD.

Jeden z analityków powiedział, że będzie „długa droga” do sprzedaży nowego urządzenia.

„Nie jest rosnąca apatia konsumentów do tej rosnącej klasy tabletów tanich,” powiedział Ben Wood z CCS Insight doradztwa tech.

„Chociaż nie ma na ten kąt Nook, to idzie do tygla z wielu innych tabletek, które pojawią się w tym przedziale cenowym, jak możemy uruchomić do świąt Bożego Narodzenia.

„Amazon prawie zablokowane na rynek w tabletkach koncentruje czytania tak, jedyne co chciałbym pochwalić tutaj jest fakt, że Barnes & Noble wbiegł do Samsunga, który może dać mu skalę i jakość.”

Zaletę, że 7W (17.8cm) -screened Samsung Galaxy Tab ma ponad 4 Nook tabletki Ogień Amazon jest, że można go łatwo uzyskać dostęp do Google Play rynku. Tablet Amazon używa własnego sklepu z mniejszą liczbą aplikacji dostępnych.

Jednak tylko 216 pikseli na cal, tekst pojawi się mniej ostry na jego ekranie. Podobnie, czasopisma i filmy sprzedawane z zawartych Nook kiosku i Nook wideo aplikacji przedstawi mniej szczegółów niż w podobnych zamówień zarówno na dwóch innych komputerach z systemem Android lub Apple bestsellerowej iPad Mini, który ma również swój własny dedykowany sklep ebook.

„To bardzo trudne do zarabiania pieniędzy z urządzeń przenośnych,” powiedział Ian Fogg, od doradztwa IHS.

„Ale mając tego partnerstwa, Barnes & Noble, może mieć własne treści i usługi zainstalowane tak, że nie są one tylko front-of-mind, ale także-z-przodu oczy dla konsumentów.

„Jeśli chce się jej aplikacje używane w urządzeniach innych ludzi stało się przekonać ludzi, aby je zainstalować zamiast Kindle app lub innego konkurenta – że widoczność jest bardzo ważne.”

W tej chwili Samsung Galaxy Tab 4 Nook jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.

Barnes and Noble będzie nadal sprzedają czytniki E-Ink, w tym Nook GlowLight, która rozpoczęła się w Wielkiej Brytanii na początku tego miesiąca.

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.