ciekawostki elektroniczne

Microsoft tworzy pokój gier opartych na technologii

Naukowcy Microsoft wykazały się prototypowy system do gier, które zamienia każde pomieszczenie w interaktywne, uzupełnianej wyświetlaczu rzeczywistości.

Nazywa robotyka, która używa projektory i kamery głębokości wypracować wymiary pokoju więc każdy w nim powierzchnia może być wykorzystany jako wyświetlacz, na którym do wyświetlania obrazów. Kamery sufitowe pilnować ludzi przemieszczających runda w przestrzeni do pracy, w jaki sposób ich interakcji z projektowanych obiektów. Prezentacje stworzone przez Zespół Badań występów zawodników strzelających i uderzających stworzeń pojawiających się na ścianach lub uniku pocisków wystrzeliwanych wirtualnych po pokoju.

Demo pokazuje jeden kontrolujący mały odtwarzacz robota, który projekcyjnej strzela wrogów pojawiających się zza mebli. Innym przedstawia wirtualne stwory biegają na powierzchni w pokoju i projektów wideo, który pojawia się, aby włączyć się w dywan szybko płynącej rzeki. Microsoft powiedział, że film powstał w celu wykazania możliwości gry i rozszerzona, tak dalece, że nie ma żadnych planów, aby włączyć system w produkt komercyjny.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.