taśmy klejące

Nadruk – forma reklamy na taśmach

 Dwie fantastyczne opcje w jednym. Takie możliwości zapewniają nam taśmy klejące z nadrukiem. Jakie są opcje tych taśm? Pierwsza z n ich to zabezpieczanie różnych przesyłek czy paczek przed otworzeniem się oraz przed kradzieżą. Druga z nich to reklama Twojej firmy, która może iść w świat w bardzo szybkim tempie. Taśmy klejące z nadrukiem to idealna opcja dla zabezpieczenia oraz reklamy.

Multifunkcyjność taśmy klejącej z nadrukiem sprawia, że produkt ten jest tak wyjątkowy.Taśmy klejące z nadrukiem posiadają bardzo mocny i nie pozostawiający śladów klej kauczkowy, który obecnie jest jednym z najlepszych klejów stosowanych w taśmach klejących. Zastosowanie taśmy klejącej z nadrukiem to przede wszystkim zabezpieczenie przesyłek przed otworzeniem się czy zaklejanie jakiś drobniejszych rzeczy. Czyli zastosowanie tradycyjne i pierwotne zastosowanie taśm. Oprócz standardowego wykorzystania taśmy wprowadzono jej ulepszenie w postaci reklamy nadrukowywanych na taśmy. Jeżeli chcemy tanim sposobem wysłać reklamę swojej firmy lub produktów w świat to nie taśmy klejące z nadrukiem będą idealną opcją, która właśnie zrobi nam w prosty i skuteczny sposób promocję.

Różnego rodzaju przesyłki zanim trafią do odbiorcy przechodzą przez różne punkty w Polsce czy na świecie. Co wiąże się z tym, że taśmy klejące z nadrukiem, który jest reklamą naszej firmy zobaczy bardzo dużo osób co zwiększy zainteresowanie danym reklamowanym przedsiębiorstwem.

Do umieszczenia nadruku na taśmach wykorzystuje się metodę fleksografii. Czyli nanoszenie specjalnymi maszynami nadruku na taśmę, który jest odporny na ścieranie. Do produkcji takich taśm wykorzystuje się najwyższej i najnowszej generacji maszyny.

Jeżeli chcesz zareklamować swoją firmę, zabezpieczyć przesyłkę przed otworzeniem czy kradzieżą nie masz na co czekać tylko biec do sklepu lub zamówić przez Internet taśmy klejące z nadrukiem.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.