zegarek junghans

Niesamowite wrażenie zegarka Junghans

            Zegarek Junghans robi coś dziwnego do mojego mózgu. Gdy napotkasz Zegarek Junghans Max Bill oglądać po raz pierwszy, może nie wiedzieć, co powiedzieć. Ale dlaczego?

Nie są one dziwaczne jak MB & F, Panda-Twin-turbina pilotowany; nie wykonują złudzenie optyczne typu la Ressence 3; nie są one nawet z nietypowym materiałem Richard Mille jak Schofield Blacklamp lub. Nie, to dlatego, że czuje się jak widziałem ich setki razy, tylko nie jesteś pewien. Są one prawie plan – model ograniczeń. To takie proste, aby „dostać” się natychmiast. To dlatego, że Bill jest Junghans Max, moim zdaniem, przykład jest doskonałej konstrukcji zegarek Junghans.

W tym roku, Uhrenfabrik zegarek Junghans wydała osiem nowych konfiguracji w zakresie Junghans Max Bill. Istnieją dwie panie zegarki w jasnym, odważnych kolorach (niebieski i czerwony) jako preferowane przez zmarłego szwajcarskiego Maestro po których zakres jest imieniem, a panie trzecie zegarek z czarną tarczą i skóry oparciem czuł pasek. Jest nowy zegarek junghans kwarcowy, panowie trzy nowe chronografy i automatyczną wersję, a także, podobnie jak wszystkie z tarcz czyste i ostre, że funkcja ładnie cyfry ważone i szacunku podejście do przestrzeni.

Jest dużo spójności zakresu tutaj, z każdego zegarek junghans posiadający co najmniej jeden składnik wspólnego z innego zegarka. Przypadki są bardzo wykończenia, a występy dyskretne i subtelne stylu. Proste, ale ostre ręce z cienkiego paska świecącej farby, co w ich twórcą dumni. Ten zegarek wyglądałaby awangardy w latach sześćdziesiątych, ale teraz wyróżnia się nowoczesnym classic. To nie jest jedyna w swoich proporcjach, ale ściera ramiona znakomitym towarzystwie.

Większość słusznie, konstrukcja zakresie Uhrenfabrik Junghans Max Bill przywodzi na myśl Lambda przez Nomos. Ten kliniczne, Bauhaus inspirowane, forma napędzane zwykle jest niemiecki, i coś z czego jestem wielkim fanem.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.