zegarki doxa

Jak powstały zegarki doxa?

DOXA powstała w 1889 roku w sercu jednego z najważniejszych i najbardziej pomysłowych obszarach zegarmistrzostwa Szwajcaria, kanton (powiat) w górach Jura Neuchatel.
Dzisiaj DOXA przynosi branży perspektywę kute ponad wieku często pionierskie projekt zegarka.

Zegarki doxa posiadają pomarańczową twarz, aby to bardziej widoczne w wodzie. Posiada obrotowy pierścień tabeli nurkowania powietrza do nurkowania bez dekompresji wyryte na jego powierzchni. Zegarek może być wykorzystane do obliczenia czasu dekompresji i inne informacje przydatne dla nurków.

Została przystosowana do pracy 300 metrów poniżej poziomu morza, a późniejsze wersje zostały wprowadzone, które mogą pracować do 750 metrów poniżej poziomu morza.
Ostatnio Doxa odżył rodziny Jenny Szwajcarii, która jest właścicielem marki. Od sierpnia 2002 roku, Doxa wprowadziła reedycje swoich znanych zegarów i zegarków, w ograniczonych ilościach.

Wiele z nich jest wierny oryginalnych modeli w zakresie projektowania i budowy, a wszystkie ruchy w szwajcarskich użyciach.

Tagi: ,

One Comment

  • Falapio napisał(a):

    Ciekawy pomysł na uchwycenie idei pomysłu z fzoren people . Szkoda, że tak mało ludzi wokf3ł tych zamrożonych 🙁 Gdyby było więcej tłumu ruchliwego to było by lepiej, ale tu już nic nie mogłeś zaradzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.