Sieciowy monitoring – jak to wygląda

Monitoring właśnie zaprezentował nowy wytrzymały, łatwy w instalacji system kamery monitoringu, wraz z rozdzielczości HD. Aparat ten został zaprojektowany dla środowisk mobilnych, w tym samochodów dostawczych, pociągów, tramwajów, wagonów metra, szybkich, szynach taksówki, krążowniki policji, autobusów i metra, autobusów szkolnych.

Sam monitoring  jest bardzo wytrzymały, szczególnie dla zaawansowanych kamer sieciowych IP. Poza tym, ten aparat działa w różnym zakresie temperatur i posiada certyfikat dla długoterminowej wiarygodności na pokładzie sprzętu elektronicznego, wstrząsy, wibracje, zmiany temperatury i wilgotności .

Co więcej, monitoring ten zapewnia również bezpieczeństwo złączy odpornych na wibracje, deszcz i kurz ochrony zewnętrznej ekspozycji wraz z 5-letnią gwarancją. Jest to trudne do montażu w pojazdach, kamery, dlatego kamera także sportowy profil mniej niż dwa cale, opierając się na ograniczonej przestrzeni instalacyjnej.

Monitoring obsługuje również technologię PoE dla uproszczenia okablowania i zawiera jedno wejście audio do nagrywania dźwięku. Dodatkowo, monitoring ten jest również zgodny z ONVIF do standaryzacji i interoperacyjności w oprogramowanie do zarządzania wideo VMS stosowany w aplikacjach dziś.monitoring

Monitoring obsługuje również technologię która jest z dynamicznego zarządzania pasmem, który optymalizuje wydajność sieci komórkowej podczas gdy jest również zbudowany w celu zapewnienia stałej szybkości transmisji dla lepszej transmisji z ograniczonych wymagań przepustowości obrazu wideo.

Wreszcie, zarówno dwa kanały wideo są obsługiwane przez monitoring w celu zoptymalizowania wydajności przepustowości i jakość obrazu w oparciu o poziom kompresji, klatek i rozdzielczości obrazu. Ten aparat obsługuje również do 30 klatek na sekundę w rozdzielczości HD 720p, który obejmuje większe obszary niż spuścizna analogowych z kamer szczegółowo.

Tagi:

One Comment

  • Zak napisał(a):

    Jeśli ktoś chce być na bieżąco z najnowszą technologie, musi on być odwiedzić tę stronę i być na bieżąco codziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.