infrastruktura

Rząd rozpoczyna inwestowanie w zrównoważoną infrastrukturę

Z dużą prędkością w sądowej, planuje fot on Thames Tideway Tunel o pójść przed Inspektorat Planowania i bardzo przyszłej własności Britian za autostrady się do debaty, wyzwanie zjednoczenia krótkoterminową potrzebę publicznego do wzrostu gospodarczego, długoterminowej zrównoważonej rozwój infrastruktury nigdy nie była większa.

PROJEKT

Przez chude konstruktorów mają zdolność do zmniejszania poboru materiałów w konstrukcji i infrastruktury. Tylko nowe, gdy budynek jest konieczne, na przykład: wprowadzenie twardych ramiona w miejscu rozszerzenia drogi.

PRZYBORY

Gdy projekt został zminimalizowany następnie starannej selekcji materiałów, za pomocą „analizy hot spot” w celu sprawdzenia ich emisji dwutlenku węgla i energii, pozyskiwanie lokalnych i wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu wszystko może zmniejszyć wpływ węgla.

OPTYMALIZACJA

Sieci będą zmaksymalizowane do pojemności z wykorzystaniem inteligentnego monitorowania i routingu technologii. Wyciskanie więcej objętości do sieci, zmniejszając zapotrzebowanie na nowych budynkach. W systemach pojazdów będzie Pilote samochody jeździsz optymalną przepustowość dróg i zwiększenie efektywności.

TECHNOLOGIA

Postęp technologiczny w zakresie sieci energetycznych i pojazdów sami myśli samochody elektryczne i pociągi napędzane odnawialnych źródeł energii, a na niebie bardzo skuteczny samoloty, które zawierają technologie słoneczne są w opracowaniu.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.