Worldmaster przebojem młodzieżowych zegarków

Worldmaster to najpopularniejsze zegarki firmy Atlantic. Kwadratowa koperta ze stali szlachetnej jest to znak rozpoznawczym modelu Worldmaster.

Worldmaster przeznaczone są głównie dla ludzi biznesu. Wykon tego modelu zegarka jest bardzo gustowne i jest to najbardziej znana seria zegarków firmy Atlantic. Do popularnych modelów możemy zaliczyć Worldmaster 1888, Square czy Art Deco.

Worldmaster firmy Atlantic wytwarzane są w Szwajcarii od 1888 roku w mieście Bettlach, a pomysłodawcą marki zegarków jest Eduard Kummer. W Polsce zegarki po raz pierwszy pojawiły się na rynku w roku 1950, a początki lat 90 to złota era dla zegarków Worldmaster, ponieważ osiągnęły najlepszą sprzedaż wśród zegarków na polskim rynku.

Worldmaster wyróżnia to, że każdy model składany jest własnoręcznie według schematu, który nie może być zaburzony. Worldmaster zaprojektowany został w 1955 roku. Zegarki te posiadają szklaną kopertę, dlatego też możemy oglądać pięknie złożony mechanizm. Zrobione są ze stali nierdzewnej co sprawia, że zegarki te są odporne na rdzę. Wysoka jakości szkła sprawia, że zegarki te odporne są również na zarysowania, co daje nam możliwość długiego i bezpiecznego korzystanie z zegarka bez utraty jakości. Worldmaster wyposażony jest w srebrną tarczę, ze złotymi wskazówkami oraz cyferblatem, a na dodatek z prawej strony tarczy usadowiony jest datownik z aktualnym dniem miesiąca. Bransoleta zegarka jest złota i zrobiona jest w PVD. Czyli metodą, w której wykorzystuję się nakładanie różnego rodzaju powłok za pomocą gazu. Niestety wadą tych zegarków jest brak wodoszczelności. Więc Ci którzy będą chcieli udać się w podwodną przygodę z zegarkiem po wyjściu z wody mogą się mocno zdziwić niedziałającym zegarkiem. Jednak umycie go pod bieżącą wodą nie będzie stanowiło żadnego problemu. Worldmaster oferuję swoim klientom dwuletnią gwarancję producenta.

Jeżeli ktoś pragnie poczuć się wyjątkowo i nowocześnie powinien nabyć zegarek firmy Atlantic Worldmaster. Choć jak wspominałem nie jest to tania przyjemność.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.