kontrola dostępu

Wybór elementów, które nie pracują razem.

Chociaż zarządcy obiektu nie świadomie wybrać sprzęt i oprogramowanie kontroli dostępu, które nie działają dobrze razem, może to być wynikiem, jeśli nie ma trochę czasu, do dokonania przeglądu systemów i przetestować je razem.

Wtedy, gdy drzwi są zablokowane mechanicznie, nawet prawidłowo funkcjonująca kontrola dostępu nie będzie mogła go otworzyć. To wydaje się bardzo proste, ale tego typu rzeczy dzieją z pewną regularnością.

Czasami zarządcy obiektu zachowują kluczowy cylinder na drzwi z czytnikiem kart elektronicznych. Pozwala to na indywidualne obchodzenie systemu odczytu karty z kluczem, niszcząc w ten sposób systemu kontroli dostępu. Jeśli twoja kontrola dostępu ignoruje klucze mosiężne to jest to poważny błąd.

Oczywiście, zakład nadal potrzebuje kopii zapasowej systemu w przypadku, system kart zawiedzie. Jednym ze sposobów, aby sobie z tym poradzić, ale nie ułatwiają osobom obejść system, to instalując cylindry kluczowe, nowa kontrola dostępu jest realizowana. Następnie, nowe klucze powinny być podawane jedynie do osób, które naprawdę ich potrzebują. To zapewnia swobodę, bez ryzyka naruszenia systemu dostępu elektronicznego.

Innym błędem jest nie włączanie wszystkich elementów wymaganych do utworzenia systemu kontroli dostępu. Na przykład zainstalowanie technologii dostępu karty samodzielnie na drzwi tworzy elektroniczny system blokujący, ale pozwoli Ci się dowiedzieć, czy , na przykład, drzwi zostały otwarte przymusowo lub podparte. Innym obszarem, aby obejrzeć to interfejs między systemem kontroli dostępu i sieci firmowej. Wiele systemów kontroli dostępu  polega na sieci firmy do przesyłania danych. Niektóre systemy kontroli dostępu nie mogą skutecznie pracować z sieci firmowej, czy może odcedzić pojemność sieci, dzięki czemu transmisja danych jest trudniejsza.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.