zegarki apple

Zaawansowane technologie Apple w upadłości

Udziały w GT Zaawansowanych Technologii spadł ponad 90% po firmy złożył wniosek o upadłość w poniedziałek.

Amerykańska firma, która sprawia, szafirowe szkło, jest obecnie wart tylko $ 175m (£ 109m), w porównaniu z 1,5 mld USD w piątek. W listopadzie ubiegłego roku, GT poinformował podpisał umowę z Apple do produkcji materiałów szafirowe. To doprowadziło do spekulacji, że gigant będzie przy użyciu technologii szkła GT w swoich nowych modeli iPhone.

Jednak w sierpniu, GT ogłosił, że fabryka Arizona to budował z Apple nie będzie w górę i działa aż do następnego roku – za późno, aby zostać produkcji szkła dla telefonów Apple. Nadal oczekuje się być używany w dwóch modeli nowej robotyki noszenia urządzenia Apple Jej szafirowe szkło. „GT ma silną i fundamentalnie dźwięku podstawowej działalności,” powiedział główny urząd wykonawczy firmy Toma Gutierrez w oświadczeniu.

„Dzisiejsza zgłoszenia nie oznacza, że ​​jest się z działalności, raczej daje nam możliwość kontynuowania wykonać nasz plan biznesowy na silniejszego zasadach, utrzymanie działalności naszej zróżnicowanej działalności i poprawy naszego bilansu,” kontynuował. GT powiedział we wniosku, że w tej chwili miał $ 85 mln w gotówce i miał nadzieję na uzyskanie statusu finansowania „dłużnik-w-posiadaniu”.

Tagi: , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.